BlockchainKripto Haber

IQ Coin Yenilikçi Oyun Platformunu Başlattı

Blockchain oyun platformu IQ COIN, oyun platformunun lansmanını duyurdu. Lansmanla birlikte, kullanıcılar IQCOINS’deki ödüller karşılığında eğlenceli sınavlara katılacaklar.

Yenilikçi Bir Oyna-Kazan Platformu

IQ Coin Kullanıcıların oyuncuları eğlendirmek ve öğretmek için tasarlanmış akıllara durgunluk veren soruları çözdüğü web tabanlı bir bilgi yarışması oyun platformudur. Blockchain teknolojisini ve Play-to-Earn modelini entegre ederek popüler bilgi yarışması oyunları kavramını yeniden keşfediyor.

Oyuncular, yerel jetonu IQCOINS’de ödüller karşılığında yüzlerce teste erişebilir ve bunları yanıtlayabilir. Ayrıca kullanıcılar, oyun portalına erişmek için cüzdan adreslerini ve e-postalarını girerek IQ COIN’e kolayca kaydolabilirler.

Sınavlar farklı bölümlere ayrılmıştır ve her oyuncu günlük sınav görevlerini tamamlamak için haftalık IQCOINS kazanacaktır. IQ COIN ayrıca, alınan testlerin haftalık ortalamasını toplayan bir sıralama sistemini de entegre eder ve yüksek puana sahip kullanıcılar daha fazla ödül alır. IQ COIN aynı zamanda topluluk odaklıdır ve kullanıcılar dünya çapındaki diğer oyuncularla rekabet edebilir ve oyun içi sohbet özelliği aracılığıyla sosyal olarak etkileşim kurabilir.

Oyun platformu, oyun içi jetonu IQCOIN tarafından desteklenmektedir. IQCOIN bir Bep-20 jetonudur ve sahipleri için hızlı ve ucuz işlemler sağlamak için Binance Akıllı Zincir mimarisinden yararlanır. Aynı zamanda bir ödül ve yönetim belirteci olarak hizmet eder. Sahipler, token üzerinde spekülasyon yapabilir ve kripto veya fiat için desteklenen borsalarda değiştirebilir.

IQ COIN, adil dağılımı sağlamak ve sürdürülebilirliği sağlamak için tasarlanan tokenomiklerle toplam 1 trilyon jetona sahip olacak.

Gelecekte Daha Fazla Gelişme

IQ COIN ekibi, şu anda oyun platformu için bir mobil uygulama geliştirdiğini açıkladı. Mobil uygulamanın, kullanıcılar için optimize edilmiş bir oyun deneyimi sağlaması ve Google Playstore ve Apple App Store’da kullanıma sunulması bekleniyor.

Geliştirilmekte olan diğer ürünler arasında, kullanıcıların IQ COIN’lerini saklayabilecekleri güvenli ve gözetimsiz bir cüzdan olan IQ Wallet yer alıyor. Cüzdan ayrıca ekstra özelliklere sahip olacak ve kullanımı kolay olacak şekilde yeniden tasarlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  WhatsApp, Meta'nın Novi cüzdanını kullanarak kripto para ödemelerini test edecek

IQ COIN ayrıca tokenini birkaç merkezi ve merkezi olmayan borsada listelemeyi planlıyor. Bu gelişmenin, IQ COIN’in kitlesel olarak benimsenmesini sağlaması ve ekosistemini genişletmesi bekleniyor.

IQ COIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin: TwitterTelegram.

İLGİLİ: Blockchain tabanlı dijital bir dünya; Decentraland

KriptoManset

Kripto para, blockchain, NFT, Metaverse, Web 3.0 ve Airdrop haberleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir