Kripto SözlükKriptoparalar

Gala Games Coin (GALA) Nedir?

Gala ne zaman ve kimin öncülüğünde kuruldu?

Gala 2019 senesinde Temmuz ayında Eric Schiermeyer öncülüğünde kurulmuştu. Gala’nın alt yapısı ise Ethereum blok zincirinin üzerinde çalışmakta olan oyuncuların NFT sahibi oyunlara sahip olan bir projedir. Merkezi olmayan bir oyun ve NFT projesidir. 16 binden fazla oyuncunun node çalıştırmasıyla işlevselliğini sürdüren bir blok zincir projesidir. Gala kullanıcılarına ne vaad ediyor konusu ise şu anda oynanmakta olan tek oyunları Town Star olmasına rağmen tekli bir oyun projesi değildir. Bunun yanı sıra VOX adını verdikleri ve bunun sayesinde avatarlarını canlandırdıkları 3D formatında çıktılar alınabilir. Gala madenciliği ise yapılamaz. Madenciliği yapılmakta olan kripto para birimleri arasında değildir. Sadece oyun içerisinde sadece token kazısı yapılabilmektedir. Gala bu zamanlara kadar olan en düşük ücretini 0,000151 dolarla 28 Aralık 2020 yılında açmıştır. En yüksek ücreti ise 0,8367 dolar 26 Kasım 2021 yılında görülmüştür. Dolaşmakta olan arzı ise 6.977.205.436 Gala olarak kripto para toplam arzı ise 35.240.112.493 Gala olmuştur.

Gala Games Coin Alınır Mı?

Gala coinin geleceği için sürekli yükselişte olacak coin olarak görüldüğü için merak edilmektedir. Gala altcoin ve geleceği ile ilgili bilinmesi gereken bazı bilgiler şöyledir.

  1. Son zamanlar Binance vb gibi popüler borsalarda listelenmesi ile birlikte dikkat çeken Gala birçok borsa uygulamalarında işlem görmektedir. Alıcıları ile birlikte geleceği parlak görünmektedir.
  2. Çoğu uzman analistin yorumları baz alındığında buve bunun gibi büyük listelerde yer alan kripto para birimlerinin gelecekleri açısından önemli bir konumda bulunduğu düşünülüyor. Gala coinin geleceği hakkındaki yorumlara göre bunlar gibi bütün listelere göre Gala coin yukarı seviyelere taşınacak.
  3. Popüler analiz yapan sistemlere göre ise Gala coin 2022 senesinin sonlarında 0,75 doları aşabileceği düşünülüyor. 2023 yılında ise 1 dolara kadar çıkabilme ihtimali olduğu düşünülüyor.
  4. Şu anki durumunda %150 artış ile birlikte yükselen gala coinin geleceğinin oldukça parlak olduğu görülüyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kripto Paraya Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Birkaç ipucu

İLGİLİ: 6 Maddede Clover Finance (CLV) Nedir?

Gala Coin Nedir?

Gala coin sorusu son zamanlarda en çok dikkat çeken sorular arasında gelmektedir. Bu soru bu kadar sık sorulmaya başlanmış olduğu için makalemizde sizler için buna da yer verdik. Özellikle kripto para projeleri incelendiği zaman ikincil tür olarak görülen coin olmuş olduğu göze çarpan detaylardandır. Gala ZPT sisteminde ikincil coin olarak görev almasına rağmen destekleyici biçimde rol oynayan ve etkili faaliyet gösteren coindir. Gala coin program coin olarak hizmet görmektedir. Gala coin şuanlar içerisinde Ethereum blok zincirinde bulunmaktadır. Hatta ERC-20 standartlarına da uygun biçimde tasarlanmış bir coindir. Gala Games programına dahil olan katılımcıların arasında Gala coin değişim aracı olarakta kullanılmakta olan bir sistemdir. Bunun yanı sıra ise iade edilmeyen bir hizmet varlığı özelliği ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Tüm bu özellikleri ile birlikte bakıldığında Gala coin geleceği parlak coinler arasında görülmekte olan coinlerin en başındadır.

KriptoManset

Kripto para, blockchain, NFT, Metaverse, Web 3.0 ve Airdrop haberleri